Treasurerome Spanish Steps Family

  • 180 μ²
  • 4 υπνοδωμάτια
  • 3 μπάνια
  • 9 επισκέπτες
  • 5 κρεβάτια

Το διαμέρισμα Treasurerome Spanish Steps Family 180 τ.μ. Απέχει περίπου 1 χλμ. από το Κάστρο των Αγγέλων και μόνο 9 λεπτά με τα πόδια από την Πιάτσα Ναβόνα. Για δραστήριους επισκέπτες το διαμέρισμα διαθέτει παγοδρόμιο στις εγκαταστάσεις.

Για περισσότερη άνεση, αυτό το κατάλυμα διαθέτει μπιντές και ντους. Επίσης, διατίθενται στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες.

Το διαμέρισμα Treasurerome Spanish Steps Family με 4 υπνοδωμάτια διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με όλα τα απαραίτητα σκεύη για την προετοιμασία γευμάτων.

Η Εκκλησία του Αγίου Ιγνατίου της Λογιόλα απέχει μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα, ενώ η Πλατεία Κάμπο ντε Φιόρι είναι σε απόσταση μόλις 13 λεπτών με τα πόδια. Χάρη στην εκλεκτή τοποθεσία, το Πάνθεον βρίσκεται σε απόσταση μόνο 350 μέτρων. Το διαμέρισμα Treasurerome Spanish Steps Family απέχει μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από τη στάση λεωφορείων Corso/Minghetti και περίπου 1 χλμ. από Flaminio.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Treasurerome Spanish Steps Family
Spanish Steps Charming Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Spanish Steps Charming Apartment

8.8
Έξοχο 74 σχόλια
129 μ από το κατάλυμα
USD 293 USD 264
ανά νύχτα
Luxury Apartment Sabina 50 Mt From Trevi Fountain
Τιμή μόνο για κινητά

Luxury Apartment Sabina 50 Mt From Trevi Fountain

147 μ από το κατάλυμα
USD 3142 USD 2828
ανά νύχτα
The Break - Campo Marzio Studio
Τιμή μόνο για κινητά

The Break - Campo Marzio Studio

10
Εξαιρετικό 1 σχόλιο
297 μ από το κατάλυμα
USD 239 USD 215
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Ρώμη Τσιαμπίνο Αεροδρόμιο
    17 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Flaminio Train Station
    1,4 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Υπηρεσία θυρωρού

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 21:00
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείας058091-CAV-11281,IT058091B4WWNCRRFG
    • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
    • Δεν υπάρχει χώρος για κούνια στο δωμάτιο.
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το διαμέρισμα Treasurerome Spanish Steps Family;
      Το διαμέρισμα Treasurerome Spanish Steps Family βρίσκεται κοντά σε Εθνικό Μνημείο του Βίκτωρα Εμμανουήλ Β΄.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Treasurerome Spanish Steps Family;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Treasurerome Spanish Steps Family περιλαμβάνουν Ρωμαϊκή Αγορά, που απέχει 16 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Treasurerome Spanish Steps Family;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Treasurerome Spanish Steps Family θα είναι 1045€.
    • Πώς πληρώνω στο το διαμέρισμα Treasurerome Spanish Steps Family;
      Το διαμέρισμα Treasurerome Spanish Steps Family δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • American Express
      • Visa
      • Discover
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Vos και Osteria dell'Ingegno και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Είναι διαθέσιμο το Ίντερνετ στο το διαμέρισμα Treasurerome Spanish Steps Family;
      Όχι, στο το διαμέρισμα Treasurerome Spanish Steps Family δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.
    • Πόσο μεγάλο είναι το διαμέρισμα Treasurerome Spanish Steps Family;
      Η έκταση του το διαμέρισμα Treasurerome Spanish Steps Family αποτελεί 180 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Ρώμη Τσιαμπίνο Αεροδρόμιο
    17 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Flaminio Train Station
    1,4 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Treasurerome Spanish Steps Family

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο